Błotniste zwycięstwo
30.10.2017
Boiska piłkarskie "Pod Wałką"

Przed tym meczem Iskra Iskrzyczyn była na przedostatnim miejscu w tabeli, więc faworytem zdecydowanym byli juniorzy Piasta. Rywale stawili się w zaledwie ośmio-osobowym składzie co tym bardziej kazało myśleć, że będzie to łatwe i wysokie zwycięstwo ekipy z Cieszyna. Jednak tak nie było...

Iskra pokazała wolę walki i była równorzędnym przeciwnikiem. Pierwszego gola dla Piasta zdobył Kamil Sikora, jednak trzy minuty później bo rzucie rożnym Iskra doprowadziła do wyrównania. W okrojonym składzie goście co chwila stwarzali zagrozenie pod bramką cieszynian. Trener Janoszek już po 20 minutach gry przeprowadził pierwszą zmianę, a kolejnych czterech zmienników weszło na plac gry jeszcze przed przerwą. To doskonale obrazuje jak źle musiała wyglądać gra piłkarzy...Iskra po kolejnej dobrej akcji objęła prowadzenie 2:1. W 55 minucie Filip Leński doprowadził do wyrównania (2:2)  i ta bramka dodała wiary piłkarzom z Cieszyna. Chwilę później rzutu karnego nie wykorzystał Kacper Pytliński, jednak kilka minut później zaliczył asystę przy golu Filipa Duraja na 3:2 dla Piasta. Juniorzy odnieśli wymęczone zwyciestwo.