Kolejne zwycięstwo w A-klasie
17.10.2017
Basen SP nr 4

Cieszyńska ekipa była zdecydowanym faworytem tego spotkania i chyba większość kibiców liczyła na łatwe i wysokie zwycięstwo Piasta. Jednak to gospodarze pierwsi dali sygnał do ataku i cieszynian uratował słupek przed utratą gola. Później nasi piłkarze zaczęli atakować, jednak brakowało skuteczności i do przerwy po średnim widowisku był remis 0:0

Tuż po przerwie sędzia po zamieszaniu w polu karnym Piasta wskazał na „wapno", po faulu jednego z obrońców cieszyńskiego klubu. Damian Ferfecki niedość, że obronił strzał z 11 metrów Bulandry to jeszcze wyłapał jego dobitkę. Dopiero w 85 minucie Szyper przedarł się przez obrońców gospodarzy i został powalony w polu karnym. Do rzutu karnego podszedł Janoszek i pewnie zamienił go na gola. Jeszcze w doliczonym czasie gry Szyper wykorzystał drugi rzut karny w tym meczu dla Piasta i ostatecznie cieszynianie wygrali ten mecz 2:0.

Kolejny mecz Seniorzy rozegrają w sobotę 15 października na własnym terenie z drużyną z Ochab.