Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

Nici z awansu do Okręgówki
01.06.2018
Bąków

31 maja TS 1909 Piast Cieszyn w ramach skoczowskiej A-klasy mierzył się na wyjeździe z drużyną LKS Zryw Bąków. Było jasne, że cieszynianie muszą ten mecz wygrać, aby przedłużyć sobie i kibicom nadzieję na wans do Ligi Okręgowej.

Mecz rozpoczął się idealnie dla podopiecznych trener Marka Bakuna, ponieważ w 19 minucie gola na 1:0 dla gości zobył Kamil Gabryś. Niestety jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali na 1:1 za sprawą Łukasza Wacha. I jak się okazało więcej bramek nie padło, a to oznacza że nici z awansu Piasta do Ligi Okręgowej.

Ogromna szkoda piłkarzy i trenera, ponieważ przez cały sezon było widać ogromne zaangażowanie i poświecenie aby osiągnąć ten cel. Niestety się nie udało, kolejna szansa w przyszłym sezonie!