Podsumowanie rozgrywek CKS Piast
23.05.2018
Cieszyn

GRUPA 2009

Grupa trenera Dawida w niedzielny poranek rozgrywała mecz sparingowy z drużyną MFK Havirov. Już tradycyjnie przez pierwsze 30 minut dzieci grały równocześnie na dwóch połowach, na których mogliśmy zaobserwować mnóstwo pojedynków 1x1, błyskotliwych pomysłów jak i bramek. Następnie przez prawie godzinę dzieci grały już na większym boisku, na którym zaprezentowali się z bardzo dobrej strony wygrywając wysoko mecz. Ekipa pokazała bardzo inteligentną grę, a dodatkowo każde zagranie sprawiało im mnóstwo radości, a to jest najważniejsze! Brawa dla Zosi i chłopaków!

III LIGA OKRĘGOWA SKOCZÓW D1 MŁODZIK

CKS Piast 3:0 Beskid Skoczów

Pierwsza drużyna młodzika mierzyła sie z bezpośrednim rywalem w walce o mistrzostwo 3 ligi młodzika. Po przegranej na Górnym Borze w Skoczowie 2:0 nasza drużyna musiała wygrać mecz lepszym bilansem. I to się udało - dzięki kapitalnej grze nasza drużyna odniosła zwycięstwo nad niepokonanym do tej pory Beskidem. Walka i determinacja pozwoliła być prawie pewnym udziału w barażach o druga ligę wojewódzką. Gratulacje dla trenera i zawodników!

IV LIGA OKRĘGOWA SKOCZÓW D1 MŁODZIK

CKS Piast II 1:0 RKS Cukrownik Chybie

Druga drużyna młodzika podejmowała w niedziele drużynę z Chybia. Przeciwnicy mieli bardzo silnych i fizycznych zawodników, mimo to nasza drużyna nie pękała i walczyli jak równy z równym w każdym pojedynku. Dzięki tej determinacji udało nam się wygrać spotkanie jedną bramką. Brawo drużyna!

III LIGA OKRĘGOWA ŻYWIEC C1 TRAMPKARZ

LKS Beskid Gilowice 0:9 CKS Piast

Drużyna trampkarzy grała swój mecz na wyjeździe w Gilowicach. CKS nie schodzi ze ścieżki wygranych, po raz kolejny w przekonywujący sposób wygrali swój mecz aż 9:0!

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 1

CKS Piast 2:9 Lukam Skoczów

Pierwsza grupa orlików mierzyła się w poniedziałkowe popołudnie z liderem skoczowskiej ligi orlika. Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony, jako pierwsi wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie, ale rywalom udało się przed przerwą wyrównać wynik spotkania. Po przerwie bardzo szybko strzelona bramka przez Lukam trochę podcięła skrzydła naszym zawodnikom, którzy dalej konsekwentnie chcieli zdobywać kolejne bramki. Niestety po 4 straconej bramce nasz zespół nie był w stanie się już podnieść i mecz zakończył się porażką 2:9. Brawa jednak dla chłopaków i czapki z głów za pierwszą połowę!

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

MKP Odra Wodzisław Śląski 6:0 CKS Piast

Drużyna juniora młodszego z dużymi brakami kadrowymi (w pierwszym składzie zagrało 5 trampkarzy, a ogólnie w całym meczu 6) udała się na mecz do Wodzisławia. Chłopaki pokazały wielką wolę walki na boisku i pomimo porażki mogą być z siebie dumni!