Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

aktualności

Trzeci turniej żaków
28.09.2017
Miejsce wydarzenia:
Hażlach
Główne zdjęcie aktualności

28 września w Hażlachu żaki CKS Piast Cieszyn rozegrały swój trzeci turniej. Drużyna CKS Piast I wygrała mecz z Kończycami Małymi 9:1, z Hażlachem 4:3 oraz zremisowała z CKS Piast II 0:0. Natomiast CKS Piast II wygrał z Kończycami Małymi 8:2, zremisował z Hażlachem 6:6 oraz z CKS Piast I 0:0.
Komentarz trenerów: "Jesteśmy zadowoleni z gry naszych zawodników, coraz lepiej wygląda to od strony taktycznej. Zaskoczył nas dzisiaj mecz z drużyną z Hażlacha, która potrafiła w obu meczach strzelić nam dużo bramek, CKS Piast I wygrał jedną bramką, natomiast CKS Piast II w ostatniej sekundzie meczu stracił prowadzenie i zremisował mecz. Trener Dawid Ciok jest bardzo zadowolony z comebacku swojej ekipy, która przegrywała już 4:0, a udało się doprowadzić do prowadzenia i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem. Jeżeli chodzi o mecz pomiędzy naszymi ekipami to był bardzo wyrównany, bramkarze dzielnie bronili, by nie stracić bramki. Brawa dla naszej drużyny oraz dla pozostałych uczestników turnieju!"

MT

Udostępnij:
menu