Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

Wilkowice rozbite, Pruchna zwycięska
18.09.2017
Wilkowice

17 września pierwsza drużyna juniorów TS 1909 Piasta Cieszyn zmierzyła się na wyjeździe z ekipą Wilkowic. Okazało się, że gospodarze mają poważne problemy kadrowe i mogli wystawić tylko 9 zawodników. Mimo to nasi piłkaze poważnie podeszli do meczu i rozgromili rywala 11:1.

Druga drużyna juniorów w ramach IV Ligi Podokręgu Skoczów mierzyła się na wyjeździe z drużyną z Pruchnej. Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach deszczowych. Już w 9 minucie meczu piłka zatrzymała się w okolicach pole karnego cieszynian, napastnik rywali wykorzystał sytuację i posłał piłkę do bramki. Juniorzy Piasta próbowali, starali się i efekt przyszedł już w 20 minucie, kiedy bramkarza rywali strzałem z dystansu pokonał Kuba Biernat i był remis. Chwilę później znów warunki atmosferyczne przyczyniły się do straty bramki przez Piasta. Po przerwie ataki juniorów z Cieszyna ciągle nie przynosiły efektów. Nie wykorzystane sytuacje się mszczą...W 70 minucie cieszyński bramkarz po raz trzeci musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Po chwili jeden z zawodników drużyny gospodarzy otrzymał drugą zółtą kartkę i musiał opuścić plac gry. Piast chciał to wykorzystać ale udało się tylko zdobyć jeszcze jedną bramkę i ostatecznie juniorzy przegrali 2:3.