Wygrana TS 1909 Piast na wyjeździe
17.09.2018
Pogórze

16 września piłkarze TS 1909 Piast Cieszyn na wyjeździe wygrali z drużyną LKS Pogórze 2:1 w ramach siódmej kolejki A klasy podokręgu Skoczów. Drużyna Piasta strzeliła 2 bramki (3' Janoszek, 62' Duraj) pokonując tym wynikiem drużynę Pogórza, która zdobyła tylko 1 bramkę (47' Szwarc).

Trener Bakun skomentował mecz: "Mecz, w którym mogło zdarzyć się wszystko. Mogliśmy ten mecz równie dobrze przegrać. Pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy. Świetna kontra dała nam prowadzenie. W drugiej połowie kontrowaliśmy przebieg gry. Mimo kłopotów kadrowych zdobyliśmy komplet punktów. Bardzo cieszy postawa zmienników".