Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

kluby sportowe

Towarzystwo Sportowe 1909 Piast

O KLUBIE:

Towarzystwo Sportowe 1909 Piast Cieszyn zostało utworzone w czerwcu 2016 roku roku z inicjatywy grupy ludzi związanych z cieszyńska piłką nożną.

 

STATUT (pdf)

 

ZARZĄD KLUBU:

Marek Skakuj - Prezes

Jerzy Romański - Wiceprezes

Marek Bakun - Wiceprezes

Tomasz Szyper - Sekretarz

Mariusz Dziadek - Członek Zarządu

Michał Kornecki - Członek Zarządu

Romuald Mączka - Członek Zarządu

Artur Pytliński - Członek Zarządu

 

KADRA TRENERSKA:

Marek Bakun, Dawid Janoszek

 

DRUŻYNY:

Seniorzy - A Klasa Skoczów

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1.  LKS Orzeł Zabłocie 13 30 10 0 3 42 15
2. TS 1909 Piast Cieszyn 13 26 8 2 3 30 17
3. LKS Goleszów 13 25 8 1 4 31 17
4. KP Beskid II Skoczów 13 24 7 3 3 39 16
5. LKS Kończyce Małe 13 24 7  3 3 36 16
6. LKS Olza Pogwizdów 13 23 7 2 4 21 13
7. LKS Zryw Bąków 13 20 6 2 5 29 31
8. LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 13 18 5 3 5 29 23
9. LKS Wisła Strumień 13 18 6 0 7 31 35
10. LKS Beskid Brenna 13 15 4 3 6 34 28
11. GKS Morcinek Kaczyce 13 14 4 2 7 22 45
12. LKS Strażak Pielgrzymowice 13 13 4 1 8 34 29
13. LKS Strażak Dębowiec 13 12 4 0 9 22 35
14. LKS Ochaby 96 13  0   0   0  13 8 88

 TERMINARZ ROZGRYWEK A KLASY SKOCZÓW

 

A1 Junior starszy IV - IV Liga Okęgowa Skoczów

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Hażlach 11 30 10  0  1 46 8
2. GKS Kaczyce 11 22 7 1 3 36 36
3. LKS Orzeł Zabłocie 11 20 6 2 3 44 19
4. LKS Górki Wielkie 11 19 6 1  4  39 28
5. LKS Kończyce Wielkie 11 18 6 0 5 46 21
6. UKS APN Góral Istebna 11 17  5  2 4 44 29
7. TS 1909 Piast Cieszyn 11 16 5 1 5 24 23
8. LKS Błękitni Pierściec 11 15 5 0 6 32 48
9. LKS Tempo Puńców 11 15 5 0 6 30 45
10. KS Nierodzim 11 8 2 2 7 31 35
11. LKS Iskra Iskrzyczyn 11 7 2 1 8 37 63
12. LKS 99 Pruchna  11  6  2  0 9 13 64

 TERMINARZ ROZGRYWEK IV LIGI JUNIORÓW


A1 Junior starszy - II Liga Wojewódzka

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. TS 1909 Piast Cieszyn 13 32 10  2  1 58 11
2. BKS Stal Bielsko-Biała 13 31 10 1 2 52 14
3. LKS Zapora Wapienica 13 29 9 2 2 56 19
4. KP Beskid Skoczów 13 26 8 2 3 53 14
5. LKS Bory Pietrzykowice 13 24 8 0 5 38 16
6. LKS Czaniec 13 22 7 1 5 37 24
7. TS Koszarawa Żywiec 13 20 6 2 4 32 28
8. LKS Pasjonat Dankowice 13 20 6 2 4 24 21
9. LKS Drzewiarz Jasienica 13 19 6 1 6 28 29
10. KS Kuźnia Ustroń 13 16 5 1 7 24 27
11. LKS Leśna 13 15 5 0 8 24 34
12. LKS Bestwina 13 6 2 0 11 11 55
13. GLKS Wilkowice 13 3 1 0 12 16 81
14. KS Spójnia Landek 13  0   0   0  13 4 90

TERMINARZ ROZGRYWEK II LIGI WOJEWÓDZKIEJ

 

INFORMACJE O TRENINGACH:

Harmonogram treningów

menu