Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

aktualności

CKS PIAST odpada z Pucharu Polski
27.08.2020
Miejsce wydarzenia:
Stadion Miejski
Sprawdź, jak dojechać
Główne zdjęcie aktualności

Przegraną zakończył się wczorajszy (26.08.2020 r.) mecz seniorów CKS PIAST o Puchar Polski Podokręgu Skoczów z drużyną LKS Błyskawica Drogomyśl. To było bardzo dynamiczne i pełne akcji spotkanie, gdzie w 20 minucie po golu Daniela Flejszmana CKS Piast wyszedł na prowadzenie. Niestety 2 minuty później Drogomyśl wyrównał na 1:1, ale remis długo nie trwał, bo kolejny gol padł już w 25 minucie ponownie strzelony przez Daniela Flejszmana. Druga połowa spotkania już nie była tak wyrównana, Drogomyśl naciskał coraz mocniej i już w 52 minucie zremisował na 2:2. Później już było tylko gorzej, kiedy sędzia odgwizdał w 86 minucie rzut karny po nabitej ręce w polu karnym. Oczywiście Drogomyśl pewnie wykorzystał sytuacje i wyszedł na prowadzenie. Nasi seniorzy pokazali się z bardzo dobrej strony i do ostatniej minuty robili wszystko, aby zremisować, nie odpuszczali i pokazali serce do walki.

Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną 2:3 dla Drogomyśla, który zwyciężając przeszedł do kolejnej rundy o Puchar Polski.

Skład wyjściowy:

Ferfecki Damian, Seremak Paweł, Cieślar Marcin, Jeleń Jakub, Kołek Wojciech, Niemczyk Grzegorz, Kawulok Oskar, Flejszman Daniel, Węglorz Jakub, Kojma Marcel, Jeleń Ireneusz

Bramki dla CKS PIAST: 2 x Daniel Flejszman

 

Wyniki 1/4 Pucharu Polski Podokręgu Skoczów:

KS Nierodzim - KKS Spójnia Zebrzydowice 2:3

UKS APN Góral Istebna - KS Kuźnia Ustroń 1:4

KP Beskid Skoczów - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe 7:1

CKS PIAST - LKS Błyskawica Drogomyśl 2:3

 

Tekst WS/CKS PIAST

Fot. CKS PIAST

Udostępnij:
menu