Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

Sportowcy
Cieszyńscy sportowcy

Nikodem Cieślar

Nikodem Cieślar - SSz Olimpia Goleszów

 

OSIĄGNIĘCIA

Rok Wyniki sportowe
2023 1 miejsce - Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach w Katowicach, kat. Klas III 
1 miejsce - IV Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Alfreda Chrobaka w Raciborzu, kat. do lat 9
1 miejsce - IV Turniej Szachowy pod patronatem PGE GiEK do lat 9 i 11 w Rybniku, kat. Do lat 11
1 miejsce - Międzynarodowy Turniej Szachowy na Słowacji, kat. do lat 10
1 miejsce - Międzynarodowy Turniej Szachowy na Słowacji, klasyfikacja graczy zagranicznych
1 miejsce - Wodzisławski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka w Wodzisławiu Śląskim, grupa B do lat 9
1 miejsce - Turniej Szachowy Wiosna w Rydułtowach
1 miejsce - O Frymíkův pohár 2023
2 miejsce - I turniej z serii Grand Prix Rybnika, kat. dzieci do lat 9
2 miejsce - Mała Olimpiada Szachowa w Chorzowie, grupa do 10 lat
3 miejsce - X Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Katowicach, kat. Chłopcy do lat 10
3 miejsce - Turniej Szachowy na Słowacji – Rapid Cadca, klasyfikacja juniorów do 15 lat
4 miejsce - X Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Katowicach, klasyfikacja generalna
5 miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 9 w szachach klasycznych w Sielpii Wielkiej
13 miejsce - Międzynarodowy Turniej Szachowy na Słowacji, klasyfikacja generalna
22 miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 w szachach klasycznych w Sielpii Wielkiej
27 miejsce - Turniej Szachowy na Słowacji – Rapid Cadca, klasyfikacja generalna 
2022 1 miejsce - Mistrzostwa Chrzanowa w szachach błyskawicznych 2022 do rankingu 1400
1 miejsce - Czekoladowe Mokate dla Najmłodszych
1 miejsce - Szachy z Pionierem 3/2022 – do lat 13
1 miejsce - Szachy Uczą Wspieramy Ukrainę - Turniej dla dzieci w ramach programu Społecznik – grupa do lat 8
1 miejsce - O šachového krále a královnu Frýdku-Místku, grupa do 8 lat
1 miejsce - Turniej Szachowy z okazji Dni Czechowic-Dziedzic - grupa C (do lat 8)
1 miejsce - Wodzisław Śląski Na Sportowo - turniej szachów szybkich do lat 8
2 miejsce - Pawłowicki Turniej Szachowy Dzieci do lat 15 od 1400 do 1700 PZSZACH
2 miejsce - Rybnicki turniej szachowy do lat 14 na V i IV kategorię
2 miejsce - Puchar Śląska Juniorów do lat 8 (2014 i młodsi)
3 miejsce - Pawłowicki Otwarty Turniej Dzieci o III i II Kat.
3 miejsce - Wiosenny Turniej Szachów Szybkich UKS Baszta - Grupa B (2013 i 2014)
3 miejsce - Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa G do 8 lat
3 miejsce - Gliwicki Festiwal Szachowy: F – Turniej Młodych Talentów (do 8 lat - rocznik 2014 i młodsi) kat. chłopców
4 miejsce - Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich 2022 - C08
6 miejsce - Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C09

 

2021

2 miejsce - Otwarty Powiatowy Turniej Szachowy - Open B do lat 8
2 miejsce - Puchar Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Ustroniu Nierodzimiu – do lat 10
4 miejsce - VI Turniej Szachowy dla dzieci o Puchar Burmistrza Pszczyny – chłopcy do lat 9
menu