Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

CKS PIAST - Tabele

Ostatnia aktualizacja 13.11.2023 r.

  

SENIOR

Żywiec: Klasa okręgowa "Żywiec-Skoczów" Grupa 6 - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  LKS Błyskawica Drogomyśl  15  36  11  3  1  49:18
 2.  CKS PIAST  15   33  11  0  4  55:28
 3.  GKS Podhalanka Milówka  15   32  9  5  1  38:17
 4.  TS Stal Śrubiarnia Żywiec  15    30  9  3  3  43:24
 5.  LKS Wisła Strumień  15  27  8  3  4  37:31
 6.  LKS Bory Pietrzykowice  15  25  7  4  4  28:23
 7.  KP Beskid Skoczów  14  24  7  3  4  33:15
 8.  GKS Radziechowy-Wieprz  15  21  6  3  6  43:31
 9.  LKS Victoria Hażlach  15  19  6  1  8  31:39
 10.  KKS Spójnia Zebrzydowice  13  17  5  2  6  25:22
 11.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  15  16  4  4  7  25:32
 12.  LKS Smrek Ślemień  14  15  4  3  7  21:35
 13.  UKS APN Góral Istebna  15  15  4  3  8  30:33
 14.  LKS Metal W.G.-Skałka Żabnica  15  12  4  0  11  30:60
 15.  LKS Soła Rajcza  15  10  2  4  9  13:41
 16.  LKS Goleszów  15  1  0  1  14  15:67

 

JUNIOR

II Liga Wojewódzka A1 Junior Grupa płd. - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  GLKS Wilkowice  11  31  10  1  0  45:12
 2.  TS Podbeskidzie II  12  29  9  2  1  69:16
 3.  TS STAL-Śrubiarnia Żywiec  12  23  6  5  1  32:19
 4.  CKS PIAST  12  21  6  3  3  22:19
 5.  UKS Warszowice  12  18  6  0  6  28:28
 6.  KS GKS Jastrzębie S.A.  11  18  5  3  3  27:21
 7.  GKS Czarni Jaworze  11  17  5  2  4  55:27
 8.  LKS Pasjonat Dankowice  11  16  5  1  5  23:24
 9.  LKS Strażak Dębowiec  12  14  4  2  6  49:34
 10.  KP Beskid Skoczów  12  11  3  2  7  28:43
 11.  LKS Bory Pietrzykowice  12  8  2  2  8  21:54
 12.  KS Kuźnia Ustroń  12  6  1  3  8  14:46
 13.  TS Koszarawa Żywiec  12  3  1  0  11  13:83

 

TRAMPKARZ

Skoczów: III Liga Okręgowa C1 Trampkarz - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  10  28  9  1  0  94:9
 2.  CKS PIAST  10   22  7  1  2  69:17
 3.  KP Beskid Skoczów  10   20  6  2  2  64:17
 4.  RKS Cukrownik Chybie  10   7  2  1  7  19:96
 5.  LKS OLZA Pogwizdów  10   7  2  1  7  21:65
 6.  KS Nierodzim  10   3  1  0  9  11:74

  

MŁODZIK

Skoczów: III Liga Okręgowa D1 Młodzik - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KP Beskid Skoczów  10  27  9  0  1  92:13
 2.  CKS PIAST II  10  27  9  0  1  76:9
 3.  LKS OLZA Pogwizdów  10  13  4  1  5  37:44
 4.  KKS Spójnia Zebrzydowice  10  12  4  0  6  34:41
 5.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  10  7  2  1  7  14:56
 6.  RKS Cukrownik Chybie  10  3  1  0  9  14:104

 

MŁODZIK MŁODSZY 

II Liga Wojewódzka D2 Młodzik grupa płd. - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała  13  36  12  0  1  137:12
 2.  APN SMS Tychy  13  31  10  1  2  81:18
 3.  CKS PIAST  13  25  8  1  4  33:27
 4.  UKS APN Góral Istebna  13  21  6  3  4  44:64
 5.  BTS Rekord Bielsko-Biała  13  15  4  3  6  31:38
 6.  KS Akademia United Rydułtowy  13  12  3  3  7  38:54
 7.  LKS Naprzód 46 Zawada  13  10  3  1  9  23:76
 8.  TS Stal Śrubiarnia-Żywiec  13  0  0  0  13  12:110


 

 

 

menu