Cztery bramki w 6 minut!
09.11.2020
Stadion Miejski

7 listopada 2020 r. o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Cieszynie, seniorzy CKS PIAST w ramach skoczowskiej A-klasy, podejmowali zespół LKS Błękitni Pierściec. Pierwsze 45 minut rywalizacji zapowiadało wyrównany bój i ciężką walkę o punkty. Do przerwy zawodnicy obu ekip nie uraczyli nas żadnym trafieniem do bramki. Jednak w drugiej odsłonie meczu CKS PIAST wreszcie sie przebudził, a strzelanie w 66 minucie rozpoczął Ireneusz Jeleń. Jednak to, co się stało między 82 a 86 minutą meczu na długo zapadnie w pamięć szczególnie obrońcom z Pierśćca. Najpierw w 82 minucie gola dla naszej ekipy zdobył Patryk Skakuj, a w 83 minucie Daniel Flejszman. Dwie minuty później gola dołożył Jakub Węglorz, a wynik na 5:0 ustalił w 88 minucie meczu Wojciech Kołek. W taki sposób cieszyniacy odnieśli ósme zwycięstwo z rzędu!

11 listopada CKS PIAST uda się do Kaczyc na zaległy mecz 13 kolejki z tamtejszym GKSem Morcinek. Początek meczu o godz. 13:30.