Dwie porażki Juniorów
11.09.2017
Cieszyn, Pierściec

9 września rozgrywane były mecze II i IV Ligi Juniorów. W II Lidze Juniorów zespół z Cieszyna podejmował na własnym terenie Koszarawę Żywiec. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla cieszynian, którzy już po 20 minutach gry prowadzili 2:0 po golach Kacpra Pytlińskiego i Kamila Sikory. Goście co chwilę przeprowadzali groźne kontry, aż w końcu jedna z nich jeszcze przed przerwą przyniosła gola kontaktowego. W 80 minucie rzut karny dla gości został wykorzystany bezbłędnie, a w 90 minucie zamieszanie w polu karnym cieszyńskiej drużyny wykorzystali piłkarze z Żywca zdobywajac zwycięskiego gola. Juniorzy przegrali 2:3.

W ramach IV Ligi druga drużyna juniorów z Cieszyna zmierzyła się w Pierśćcu z Błękitnymi i także poniosła porażkę 1:3. Po 25 minutach Piast przegrywał 0:1 po precyzyjnym uderzeniu z dystansu. Cieszyńscy juniorzy starali się jeszcze przed przerwą wyrównać, mieli kilka naprawdę dogodnych okazji, jednak za każdym razem brakowało skuteczności. Tuż przed przerwą niewykorzystane sytuacje się zemściły i juniorzy przegrywali już 0:2. Tuż po przerwie juniorzy z Cieszyna stracili trzeciego gola i było jasne, że ciężko będzie wywieźć z Pierśćca jakiekolwiek punkty. Jedyny gol dla cieszynian padł po bramce samobójczej gospodarzy.