Golasowice bez szans
16.09.2020
Stadion Miejski

Zdecydowanym faworytem meczu był cieszyński zespół, który od samego początku miał ogromną przewagę, co znalazło swoje potwierdzenie już 2 minucie, kiedy to nasi zawodnicy strzelili pierwszego gola. W pierwszej połowie bramkarz gości jeszcze siedmiokrotnie musiał wyciągać piłkę z bramki. Po przerwie obraz meczu nie zmienił się i licznie zgromadzeni kibice na trybunach zobaczyli jeszcze 7 goli. Spotkanie ostatecznie zakończyło się naszą wygraną 15:0.

CKS Piast 15:0 (8:0) MKS Promyk Golasowice

Strzelcy bramek:
2′ Kołek Wojciech
6′ Jeleń Ireneusz (k)
12′ Kołek Wojciech
19′ Skakuj Patryk
30′ Skakuj Patryk
39′ Jeleń Ireneusz
40′ Kołek Wojciech
45′ Kołek Wojciech
54′ Jeleń Ireneusz
62′ Sikora Kamil
67′ Skakuj Patryk
70′ Kołek Wojciech
77′ Kołek Wojciech
81′ Chitryniewicz Jerzy
86′ Kołek Wojciech

Skład: Dyrdaś Sebastian – Seremak Paweł (46′ Sikora Kamil), Cieślar Marcin (46′ Koprek Bartosz), Kawulok Oskar (52′ Krzempek Paweł), Niemczyk Grzegorz (72′ Chitryniewicz Jerzy), Kołek Wojciech, Jeleń Ireneusz, Jeleń Jakub (60′ Fatalski Patryk), Skakuj Patryk, Węglorz Jakub (46′ Flejszman Daniel), Światłoch Łukasz

Trener: Wrzesiński Arkadiusz