Odpadli z Pucharu Polski
26.08.2017
Stadion Miejski

W minioną środę 23 sierpnia, w meczu II rundy Pucharu Polski seniorzy TS 1909 Piasta Cieszyn odpadli po rzutach karnych z Błyskawicą Drogomyśl.

Akcja przenosiła się z jednej bramki pod drugą od samego początku meczu. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście, ale Piast pokazał wolę walki i jeszcze przed gwizdkiem oznajmiającym piętnasto-minutową przerwę doprowadzili do wyrównania. W polu karnym faulowany był Martin Skacelik, a jedenastkę na gola zamienił Dawid Janoszek. Do przerwy 1:1.

Po przerwie kibice mogli oglądać wszystko co najlepsze w piłce nożnej. Były fatalne straty, ostre faule, groźne sytuacje bramkowe i fenomenalne parady bramkarzy. Zabrakło jedynie bramek i na Stadionie Miejskim w Cieszynie mieliśmy okazję oglądać dogrywkę w której równiez piłkarze nie uraczyli nas żadnym trafieniem.

Tak więc o awansie miały zadecydować rzuty karne, w który lepsi okazali się goście z Drogomyśla i to oni awansowali do III rundy Pucharu Polski.