Pierwsza porażka
28.08.2017
Skoczów

27 sierpnia w ramach czwartej kolejki skoczowskiej A klasy TS 1909 Piast Cieszyn mierzył się na wyjeździe z KP Beskidem Skoczów. Cieszynianie ulegli rywalowi 1:3 tym samym notując pierwszą porażkę w sezonie.

Mecz mógł się rozpocząć dla Piasta zdobyciem bramki, jednak Kamil Gabryś nie wykorzystał swojej dogodnej sytuacji. Już w 10 minucie piłkarze Piasta przekonali się, że nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić, bo to goście objęli prowadzenie w tym meczu. Jeszcze przed przerwą skoczowianie podwyższyli prowadzenie i na przerwę Piast schodził w nienajlepszych humorach.

Po przerwie Piast w końcu zdobył upragnioną bramkę. W 55 minucie po dośrodkowaniu w pole karne, Arek Brachaczek strzela bramkę kontaktową. Niestety to był jedyny pozytywny aspekt tej drugiej połowy. Gospodarze w końcówce meczu dołożyli jeszcze trzeciego gola i trzy punkty zostały w Skoczowie.

Kolejne spotkanie seniorzy TS 1909 Piasta Cieszyn rozegrają 2 września o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim w Cieszynie.