Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

aktualności

Relacja z boisk piłkarskich
02.11.2021
Główne zdjęcie aktualności

PONIEDZIAŁEK 25.10.2021r. 

 Orlik młodszy zwycięski na zakończenie ligi

Rocznik 2012 na wyjeździe w ramach ostatniej kolejki ligi orlika zmierzył się z GKS Kaczyce. W 17-sto osobowym składzie przystąpiliśmy do meczu, w którym prezentowaliśmy się dobrze pod względem aktywności w ataku i obronie, a jedyny aspekt, który nas zawodził w dniu dzisiejszym to skuteczność. Ostatecznie ostatnie spotkanie ligowe zakończyło się naszym zwycięstwem.
 
SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3
GKS Kaczyce - CKS Piast II

Skład: Kołodziej - Fita, Ogierman - Ożga - Parchański, Węglorz, Łagowski oraz Lipowski, Purszke, Zielke, Nowak, Widzykiewicz, Koczuba, Tomica, Habarta, Seremak, Huta
Trener: Ciok Dawid
 
ŚRODA 27.10.2021r. 
Ostatni ligowy mecz żaków
 
Żak starszy rozegrał w środę 27.10.21r. bardzo dobry mecz ze Strażakiem Dębowiec, pełen emocji i sportowej rywalizacji. To było już ostatnie ligowe spotkanie w tym roku, teraz czas na towarzyskie gry.
 
SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 1
LKS Strażak Dębowiec - CKS Piast

Skład: Matuszek Krzysztof, Kaczmarek Michał, Ptak Daniel, Górniok Ksawery, Volkmer Tymoteusz, Polak Ludwik, Jeleń Filip, Sembol Antoni, Sulich Mikołaj, Słama Oskar
Trenerzy: Gawlas Michał, Pieczonka Maciej 
 
SOBOTA 30.10.2021r.
Zwycięstwo trampkarzy w pierwszym meczu barażowym
 
W dniu 30.10.21r. nasza drużyna trampkarza rozegrała pierwszy mecz barażowy o awans do II ligi wojewódzkiej z mistrzem Żywca - Uks Orlik Rajcza. Nakreślony plan na to spotkanie został w pełni zrealizowany przez zawodników, którzy dominowali na boisku stwarzając wiele sytuacji strzeleckich, a 5 z nich zamienili na bramki. Za tydzień odbędzie się rewanż na boisku przeciwnika. 
 
BARAŻE O AWANS II LIGA
CKS Piast 5:0 (1:0) UKS Orlik Rajcza
Gole: Dąbek - 2, Plinta, Habarta, Nowak po jednej
Skład: Kobiela - Lipka, Plinta, Dąbek, Janik - Byrski, Radzik - Kuchejda, Habarta, Nowak - Burawa oraz Guzik, Huta, Jadwiński, Kempa, Majka, Stępień
Trener: Ciok Dawid
 
NIEDZIELA 31.10.2021r.
Towarzyskie trójmecze orlika młodszego
 
W dniu 31.10.21r. nasza drużyna orlika młodszego rozegrała "Pod Wałką" towarzyskie trójmecze w wymiarze czasowym 2x20 minut. Najpierw od godziny 9 rywalizowaliśmy z Rekordem Bielsko-Biała oraz Tiki Taka Żywiec. Bardzo dobre mecze w naszym wykonaniu z ciągłą chęcią atakowania i zdobywania goli oraz wysokim podejściem do przeciwnika. Spotkanie z Rekordem przegraliśmy 3 bramkami i pomimo porażki chłopcy zasługują na pochwały za sposób gry i stworzone okazje. Tutaj wyróżniamy też bramkarza z Bielska, który fantastycznie grał na przedpolu kasując wiele naszych akcji. Mecz z Żywcem zakończył się natomiast naszą wygraną różnicą 3 bramek, w którym bez wątpienia byliśmy stroną dominującą. Następnie od godziny 12 rywalizowaliśmy z Beskidem Skoczów oraz LKS Pogórze. Chłopcy w każdym z tych spotkań dali z siebie maksimum walcząc o każdą piłkę na boisku i za to należą się dla nich ogromne brawa. Mecz z Beskidem zakończył się naszą porażką, natomiast z Pogórzem zwyciężyliśmy po emocjonującym widowisku.
 
CKS Piast - BTS Rekord Bielsko-Biała
CKS Piast - Tiki Taka Żywiec
Skład: Kołodziej - Fita, Ogierman - Ożga - Parchański, Węglorz, Łagowski oraz Kobiela, Lipowski, Zielke
Trener: Ciok Dawid

CKS Piast - KP Beskid Skoczów
CKS Piast - LKS Pogórze

Skład: Purszke - Nowak, Tomica - Widzykiewicz - Koczuba, Wakuła, Seremak oraz Huta, Mazurek
Trener: Ciok Dawid
 
Porażka juniorów na zakończenie z Podbeskidziem
 
W niedzielę (t.j. 31.10.21r.) na zakończenie rundy jesiennej juniorzy "Pod Wałką" podejmowali lidera II ligi, czyli rezerwy Podbeskidzia. Ostatni mecz ligowy w tym roku zakończył się naszą porażką 4:1. Tym samym na półmetku rozgrywek zajmujemy 5 miejsce z dorobkiem 18-stu punktów. 
 
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOR A1
CKS Piast 1:4 (1:3) TS Podbeskidzie II S.A.

Gol: Jackson
Skład: Fizek - Fornal, Fornal, Kajstura, Szurman, Szarzec, Jackson, Greń, Rozenkiewicz, Górniak, Piwko
Rezerwowi: Chlebek, Pierzgalski, Kołodziej, Parchański, Kurpanik, Kaczmarczyk
Trener: Flejszman Daniel
 

 

Tekst i fot. CKS PIAST

Udostępnij:
menu