Udany weekend młodzików CKS Piast
10.05.2017
Cieszyn, Chybue

W sobotę 6 maja, drużyna Młodzik II rozegrała mecz ligowy na własnym terenie z drużyną LKS Olza Pogwizdów. Bardzo dobra gra naszych młodych piłkarzy i brak szczęścia pod bramką rywali przyczyniły się do tego, że wynik zakończył się remisem 2:2. Należy zauważyć, że do przerwy młodzicy CKS Piast przegrywali 0:1, a po przerwie wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności odrabiając straty. Gdyby nie brak szczęścia, mecz z pewnością zakończyłby się zwycięstwem cieszyńskich młodzików. Kolejny mecz drużyna Młodzik II rozegra 13 maja na własnym terenie z ekipą MKS Promyk Golasowice.

7. LKS Strażak Dębowiec 5 0 0 5 2 23 0

Natomiast w niedziele 7 maja, drużyna Młodzik I udała się do Chybia na mecz z tamtejszym RKS Cukrownik. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany i na przerwę nasi piłkarze schodzili z jednobramkowym prowadzeniem 3:2. W drugiej połowie ekipa CKS-u jeszcze bardziej kontrolowała przebieg meczu i strzeliła jeszcze siedem bramek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:2 dla Młodzików CKS-u. Kolejny mecz drużyna Młodzik I rozegra 13 maja na wyjeździe z KKS Spójnią Zebrzydowice.