W Hażlachu na remis
08.10.2024
Hażlach

W ramach 9 kolejki klasy okręgowej "Żywiec-Skoczów" drużyna CKS PIAST na wyjeździe zmierzyła się z Victorią Hażlach. Emocjonujące starcie od pierwszych minut meczu. Hażlach jako pierwszy wyszedł na prowadzenie, jednak nasza drużyna 80 minucie spotkania doprowadziła do remisu. Jeden jak i drugi zespół mógł w samej końcówce zdobyć trzy punkty, ale ostatecznie kończy się podziałem punktów.

Skład: Kudrys – R. Fornal, Bulawa, Da. Plinta, Skakuj (90+4' Do. Plinta), Byrski, Chamot (57' Malinowski), Broda, Parchański (85' Grzybek), Kaczmarczyk, Jeleń

Komentarz Trenera Sławomira Macheja (dla sportowebeskidy.pl): Byliśmy świadkami otwartego meczu, który mógł przy sporej ilości sytuacji w obie strony się ułożyć. Było na pewno ciekawie dla kibica. Trzeba brać ten punkt, bo ma on swoją wartość.

W weekend 13.10.24 r. o godzinie 15:00 zagramy na Stadionie Miejskim w Cieszynie ze Spójnią Zebrzydowice. Zapraszamy już teraz wszystkich kibiców na mecz!

Zadanie współfinansowane jest ze środków Miasta Cieszyn.