Wyniki młodzieżowych drużyn CKS PIAST
18.09.2020
Cieszyn, Kończyce Małe, Ustroń

Klasycznie, w poniedziałkowe popołudnie (14.09) drużyny orlika CKS PIAST rywalizowały z przeciwnikami w rozgrywkach ligowych. Rocznik 2010 "Pod Wałką" podejmował zespół z Chybia, a rocznik 2011 na wyjeździe zmierzył się z LKS Kończyce Małe. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem naszych drużyn.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 1

CKS Piast 10:5 (3:4) RKS Cukrownik Chybie

Skład: Mienciel, Fryda, Kiełbasa, Janik, Mikrut, Wisełka, Gawęda, Kopeć, Bal, Badura, Cudo

Trener: Hanus Bartłomiej

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3

LKS Kończyce Małe 1:31 CKS Piast II

Skład: Hanzel, Sobel, Sikora, Radulski, Stanek, Warzybok, Cytarzyński, Kavouras, Zarzycki, Sędzik, Gabzdyl

Trener: Piwko Tomasz

W ramach 8 kolejki III ligi młodzika cieszyński zespół mierzył się na wyjeździe z KS Kuźnia Ustroń. Oba zespoły przystępowały do meczu z dorobkiem 15 punktów. Spotkanie od samego początku było rozgrywane w dosyć spokojnej atmosferze, widzieliśmy wyrównane starcie. Niestety w 23 minucie cieszyniacy stracili gola z dystansu, a tuż przed przerwą w 29 minucie po dużym błędzie wynik został podwyższony. W drugiej połowie pomimo sytuacji ekipy CKS-u, nic nie wpadło do siatki, a rywal jeszcze dwukrotnie wykorzystał swoje okazje, wygrywając ostatecznie 4:0. Kuźnia pozostaje liderem z dorobkiem 18 punktów, CKS wraz z Beskidem, z dorobkiem 15 punktów zamykają miejsca na podium.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

KS Kuźnia Ustroń 4:0 (2:0) CKS Piast

Skład: Guzik - Lipka, Huta, Fita - Habarta, Janik - Kuchejda, Nowak, Chłodek oraz Radzik, Wojtas

Trener: Ciok Dawid

W środowe (16.09) popołudnie najmłodsi ligowcy, czyli żaki rozgrywali swoje mecze w dwóch grupach. Grupa pierwsza podejmowała w Cieszynie zespół z Ustronia, a grupa 2 zmierzyła się na wyjeździe z LKS Kończyce Małe. Oba mecze zakończyły się wygraną naszych drużyn.

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 1

CKS Piast 8:2 KS Kuźnia Ustroń

Skład: Szymon Ogierman, Antoni Łagowski, Maciej Ożga, Bartłomiej Dziadek, Borys Węglorz, Łukasz Fita, Marcel Widzykiewicz, Emil Lipowski

Trener: Flejszman Daniel

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2

LKS Kończyce Małe 0:11 CKS Piast II

Skład: Łukasz Kołodziej, Jakub Parchański, Mateusz Zielke, Piotr Wakuła, Jakub Nowak, Paweł Łukosz, Radosław Sierpiński, Maciej Koczuba, Michał Seremak, Kacper Habarta

Trener: Piksa Bartosz