Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

aktualności

Wyniki piłkarzy CKS Piast
07.09.2020
Główne zdjęcie aktualności
Sobotnie starcie Młodzika w Skoczowie.

W sobotę nasza drużyna Młodzika mierzyła się z KP Beskid Skoczów na wyjeździe. Było to spotkanie lidera z wiceliderem. Mecz od samego początku był rozgrywany na wysokim tempie, nie brakowało tu walki, zaangażowania, ale i również piłkarskich umiejętności. Niestety to gospodarze wyszli jako pierwsi na prowadzenie, podwyższając je jeszcze po paru minutach po naszym błędzie. Nasza drużyna się nie poddawała i przed przerwą udało się jeszcze zdobyć bramkę kontaktową. W drugiej połowie pomimo naszych licznych akcji nie udało nam się zdobyć już żadnego gola i tym razem wróciliśmy bez punktów do Cieszyna - z podniesionymi głowami bo zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony, być może zabrakło nam trochę szczęścia. Wielkie brawa dla chłopaków, jesteśmy już gotowi na mecze rewanżowe! 

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK 

KP Beskid Skoczów 2:1 (2:1) CKS Piast
Gol: Lipka
Skład: Guzik - Lipka, Huta, Fita - Habarta, Janik - Kuchejda, Moskała, Kryska oraz Chłodek, Radzik, Wojtas

Trener: Ciok Dawid

Podsumowanie niedzielnych meczy ligowych.

W niedzielę mecze rozgrywały nasze 3 zespoły - juniorzy i trampkarze z WSS Wisła oraz druga drużyna młodzika z Wisłą Strumień. Juniorom przyszło dzisiaj zagrać tylko 20 minut meczu, ponieważ zespół gospodarzy został zdekompletowany (przeciwna drużyna miała na boisku mniej niż 7 zawodników), do tej minuty prowadziliśmy 8:0. Trampkarze niestety nie mieli okazji zagrać spotkania, przeciwnicy nie zebrali się i mecz zakończył się walkowerem. Swoje boje toczyła jeszcze druga drużyna młodzika, która ostatecznie przegrała z Wisłą Strumień.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA A1 JUNIOR 

WSS Wisła 0:8 CKS Piast
Gole: Wałga - 2, Greń - 2, Broda, Waniński, Klepacz, Rozenkiewicz po jednej
Skład: Filipiak (10' Fizek) - Pierzgalski (10' Rafał Fornal), Kajstura (10' Łukasz Fornal), Szurman, Szewczyk (10' Rybczyński) - Broda, Szarzec, Wałga - Waniński, Górniak (10' Klepacz), Greń (10' Rozenkiewicz)

Trener: Ciok Dawid

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ 

WSS Wisła 0:3 w.o. CKS Piast
Skład: Sekuła, Ogierman, Plinta, Bochenek, Janik, Jackson, Piszczek, Klepacz, Byrski Jakub, Czudek, Rozenkiewicz, Kobiela, Nowak, Byrski Bartosz, Chlebek, Grzybek, Kołodziej, Jacko

Trener: Ciok Dawid

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK 

LKS Wisła Strumień 10:1 CKS Piast II
Gol: Śliwka
Skład: Mienciel, Kudlek, Majka, Śliwka, Walica, Kantor, Waniński, Gross, Isztok, Kania

Trener: Piwko Tomasz

Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta Cieszyn.

Tekst i fot: CKS Piast
 
Udostępnij:
menu