Wyniki TS 1909 Piasta Cieszyn
16.09.2019
Strumień, Kaczyce

14 września w Klasie Okręgowej piłkarze TS 1909 Piasta Cieszyn mierzyli się na wyjeździe z LKS Wisłą Strumień. Pomimo wielu dogodnych okazji na zwycięstwo, cieszyniacy musieli uznać wyższość rywali przegrywając 1:2. Kolejny mecz w Okręgówce, cieszyniacy rozegrają 21 września o godz. 16.00 na  Stadionie Miejskim przy al. J. Łyska 21 w Cieszynie. Przeciwnikiem Piasta będzie  LKS Metal W.G. - Skałka Żabnica.

Nieco lepiej spisała się druga drużyna TS 1909 Piasta cieszyn, która 15 września również na wyjeździe mierzyła się z GKS Kaczyce. Pierwsza połowa w całości była pod dyktando naszego zespołu, co znalazło potwierdzenie w bramkach Jakub Węglorza oraz Wojciecha Wilczka. Niestety w drugiej połowie czerwona kartkę obejrzał Jakub Bakun i role się odwróciły. Po heroicznej walce gospodarze zdołali doprowadzić do remisu i mecz zakończył się podziałem punktów. Kolejny mecz druga drużyna Piasta rozegra 22 września o godz. 16.00 na Stadionie Miejskim przy al. J. Łyska 21 w Cieszynie. Przeciwinikiem cieszynian będzie LKS Spójnia Górki Wielkie.