Wyniki UKS Cieszyn
07.10.2020
Cieszyn, Kończyce Małe, Ustroń, Istebna

Drużyny Żaków UKS Cieszyn rywalizowały z drużynami z Kończyc Małych oraz Beskidu Skoczów:

LKS Kończyce Małe - UKS II Cieszyn 0:16
UKS Cieszyn - Beskid Skoczów 1:6

W czwartek (1.10.2020 r.) mecz ligowy rozegrała drużyna trampkarzy w Ustroniu z tamtejszą Kuźnią. Do przerwy było 4:1 dla gospodarzy. Po przerwie w przeciągu 15 minut za sprawą Kuby Niedzielskiego cieszyniacy strzelili cztery bramki i wyszli na prowadzenie 5:4! Niestety na nasze nieszczęście ekipa gospodarzy otrząsnęła się po naszych ciosach i ostatecznie wygrała to spotkanie 9:5. Ogromne brawa dla wszystkich za super mecz pełen emocji.

KS Kuźnia Ustroń - UKS Cieszyn 9:5

W sobotę (3.10.2020 r.) drużyna młodzików grała w Ustroniu z liderem rozgrywek. Ekipa Kuźni była zdecydowanie lepsza i ostatecznie wysoko wygrała to spotkanie.
KS Kuźnia Ustroń - UKS Cieszyn 10:1

W sobotnie popołudnie drużyna Orlików rozegrała mecz ligowy w Istebnej. Po bardzo dobrym meczu odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Góral II Istebna - UKS II Cieszyn 2:10

W poniedziałek (5.10.2020 r.) drużyna orlików wybrała się na mecz do Strumienia. Już przed meczem było wiadomo, że będzie to trudny mecz, gdyż ekipa Szkółka piłkarska dla dzieci LEVEL SPORT w Strumieniu, jak do tej pory spisywała się bardzo dobrze w rozgrywkach ligowych, zajmując drugie miejsce w ligowej tabeli. Mecz z naszej strony rozpoczął się niemrawo. Gospodarze natomiast stworzyli kilka dobrych okazji po ciekawych akcjach zespołowych, co przyniosło efekt w postaci bramki. Utrata gola zadziałała mobilizująco na naszą drużynę i w końcu to cieszyniacy zaczęli stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Po kilku kombinacyjnych akcjach zaliczyli kolejne trafienia i na przerwę schodzili przy wyniku 4:1 dla UKS Cieszyn. Po przerwie cieszyniacy dołożyli jeszcze trzy trafienia i tym samym odnieśli cenne zwycięstwo na terenie mocnego przeciwnika.
Warto zaznaczyć bardzo dobrą grę naszej drużyny w defensywie oraz kilka świetnych parad w wykonaniu naszego bramkarza. Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie oraz walkę na całej długości i szerokości boiska.  Wielkie podziękowania dla ekipy ze Strumienia za rozegranie dobrego meczu.

Level Strumień - UKS Cieszyn 1:7 (1:4)