Cieszyn - Pogwizdów 1:0
07.11.2017
Pogwizdów

W sobotę 4 listopada TS 1909 Piast Cieszyn mierzył się na wyjeździe z Olzą Pogwizdów w zaległym meczu skoczowskiej A-klasy.

Mecz dobrze się nie zaczął, a piłkarze  Piasta już prowadzili 1:0. Dobrym i dokładnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego popisał się kapitan cieszyńskiego zespołu Szyper. Piłka trafiła do Bujoka a ten bez problemów pokonał bramkarza gospodarzy. Jedynym zawodnikiem gospodarzy, który próbował coś zmienić na boisku był Przyszlakowski, który próbował strzelać, dryblować  i rozgrywać prawie każdą akcję...ale nic to nie dało. Do przerwy było 1:0 dla Piasta.

Po przerwie gra obu drużyn była bardzo nerwowa i rwana...akcje przenosiły się z pod bramki do bramki...cieszyniacy potrafili ograć całą linię defensywną rywali, ale ciągle brakowało ostatniego podania lub celnego strzału. Równiez rezerwowoi, którzy zostali wprowadzeni w celu zmiany obrazu gry, na nic się nie przydali i wynik 1:0 dla Piasta nie zmienił sę do końca spotkania.