Deklasacja
13.11.2023
Boiska piłkarskie "Pod Wałką"
Sprawdź, jak dojechać

11.11.2023 r. - Święto Niepodległości. Wspaniale w tą datę wpisali się piłkarze CKS PIAST, którzy wbili rywalom aż jedenaście bramek!

W świąteczny dzień do Cieszyna zawitała drużyna LKS METAL W.G.-Skałka Żabnica. Był to ostatni akcent rundy jesiennej Klasy Okręgowej "Skoczów-Żywiec". Mecz ten od początku do końca był pod dyktandem naszej drużyny, która rozpoczęła festiwal strzelecki już w 11 minucie meczu, a po kwadransie było już 3:0. Ostatecznie licznik zatrzymał się na jedenastu trafieniach. Hat-trickiem popisał się Jakub Jeleń, po dwie bramki zdobyli Ireneusz Jeleń, Grzegorz Niemczyk i Wojciech Kołek. Po jednym trafieniu dołożyli Jakub Węglorz i Maciej Kaczmarczyk. Obecnie Piast wskoczył na pozycję wicelidera i traci tylko 3 punkty do zespołu z Drogomyśla. Teraz czas na zimową przerwę.