Grupy młodzieżowe CKS-u rozegrały kolejne mecze
Cieszyn, Ustroń, Istebna, Ustroń, Brenna, Chybie, Kończyce Wielkie, Żywiec, Skoczów

28.04.2023 r.

U11: CKS PIAST 9:4 (3:0) KP BESKID SKOCZÓW
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 1

Dobry nasz mecz w fazie budowania gry. Odważna gra do przodu, dzięki czemu stworzyliśmy sporo sytuacji i zamieniliśmy je na gole. W fazie obrony wyglądaliśmy równie dobrze, przeciwnik zagroził po rzutach wolnych i uderzeniu z dystansu.

Gole: Ożga - 5, Ogierman - 2, Parchański, Węglorz

Skład: Kołodziej - Łagowski, Ogierman - Fita - Parchański, Ożga, Węglorz oraz Kobiela, Purszke, Wakuła, Widzykiewicz, Zielke

Trener: Dawid Ciok

U9: CKS PIAST - KP BESKID SKOCZÓW
Skoczów: F1 Żak Grupa 1

Kolejne wartościowe spotkanie ligowe rozegrała drużyna żaka starszego, która zmierzyła się ze Beskidem Skoczów. Mecz na wysokim poziomie, z dużą ilością sytuacji oraz bramek.

Skład: Radzik Igor, Cholewa Ksawery, Owczarzy Mateusz, Kopik Maksymilian, Purszke Mateusz, Froncek Jakub, Pachuła Mikołaj

Trener: Karol Wąchała

U13: KS KUŹNIA USTROŃ 4:0 (2:0) CKS PIAST
III LIGA WOJEWÓDZKA D1 - PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej na wyjeździe zmierzyły się z Kuźnią Ustroń. Słaby mecz w naszym wykonaniu, przede wszystkim w ataku, ale i również pod względem wolicjonalnym.

Skład: Mienciel - Tomiczek, Jocz, Wisełka - Zarzycki, Gawęda - Rudziński, Mikrut, Warzybok oraz Kavouras, Skakuj

29.04.2023 r.

U15: CKS PIAST 5:0 (1:0) WSS WISŁA
III LIGA WOJEWÓDZKA C1 - PODOKRĘG SKOCZÓW

Cały mecz spędziliśmy na połowie przeciwnika, jednak z naszej dużej przewagi pod względem posiadania piłki nie za wiele wynikało. Co prawda wygraliśmy pewnie spotkanie, jednak musimy zwrócić uwagę, aby w ataku pozycyjnym zdecydowanie szybciej podejmować decyzje i wykazać się większą skutecznością pod bramką rywala.

Gole: Czapla, Kryska, Huta, Śmieja, Stępień

Skład: Guzik - Tomica, Huta, Fita, Wojtas - Majka, Waniński - Kuchejda, Stępień, Kryska - Czapla oraz Chłodek, Grzybek, Lipka, Sokalski, Śliwka, Śmieja

U13: CKS PIAST 4:1 (2:1) LKS OLZA POGWIZDÓW

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej "Pod Wałką" zmierzyły się z Olzą Pogwizdów. Mimo wielu braków kadrowych chłopcy spisali się dobrze, podchodząc do meczu z dużą determinacją i odwagą w działaniach na boisku. Natomiast trzeba przyznać, że nie był to nasz wybitny mecz i popełniliśmy dość sporo prostych błędów, szczególnie w drugiej połowie.

Gole: Gawęda - 2, Janik - 2

Skład: Mienciel - Warzybok, Zarzycki, Fita - Bal, Tiutiunov - Gawęda, Janik, Mikrut oraz Węglorz

U11: UKS ISTEBNA II - CKS PIAST II
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 2

Kolejny mecz ligowy rozegrała drużyna orlika, tym razem był to dwumecz z Góralem Istebna. Na obu boiskach prezentowaliśmy bardzo dobry poziom finalizując większość stworzonych sytuacji bramkowych.

Skład: Michał Łagowski, Tomasz Paruzel, Bernard Pala, Tymoteusz Volkmer, Ksawery Górniok, Jan Szarzec, Daniel Ptak, Matuszek Krzysztof, Rafał Golasowski, Mikołaj Sulich, Marcin Socha, Jan Stekla, Cezary Dąbek, Wiktor Ferfecki, Maciej Glos, Michał Kaczmarek, Antoni Łagowski, Bartłomiej Dziadek

Trener: Maciek Pieczonka

30.04.2023 r.

U19: KS KUŹNIA USTROŃ 2:2 (0:1) CKS PIAST
II LIGA WOJEWÓDZKA A1 GRUPA POŁUDNIOWA

Szanujemy remis, choć czujemy lekki niedosyt bo mogliśmy ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść. Mam wrażenie, że gdyby spotkanie potrwało kilka minut dłużej to udałoby się strzelić zwycięską bramkę. Zaczęliśmy słabo, brakowało nam przede wszystkim zdecydowania i agresji, przez co musieliśmy odrabiać dwubramkową stratę. Po utracie drugiego gola uporządkowaliśmy swoją grę, podejmowaliśmy lepsze decyzje i byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną. Szacunek dla Chłopaków za pokazany charakter i odrobienie wyniku ze stanu 0-2.

Gole: Nanke, Kaczmarczyk

Skład: Fizek, Plinta, Dąbek, Kurpanik, Rybczyński, Jakóbiec, Broda, Parchański, Kaczmarczyk, Molasy, Rozenkiewicz
Rezerwowi: Kołodziej, Fornal Rafał, Fornal Łukasz, Titov, Nanke, Janik

Trener: Daniel Flejszman

U13: LKS WISŁA STRUMIEŃ 2:3 (0:2) CKS PIAST II
IV LIGA WOJEWÓDZKA D1 - PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej na wyjeździe zmierzyły się z Wisłą Strumień. Emocjonujące spotkanie z obu stron z grą ofensywną na "tak". Trzeba oddać naszym zawodnikom, że nie odpuścili żadnej stykowej sytuacji i walczyli do ostatnich sekund o każdą piłkę, a w nagrodę za wykonaną pracę przyszło zwycięstwo.

Gole: Gawęda, Skakuj, Sikora

Skład: Hanzel - Mikrut, Mienciel, Pustówka - Sikora, Zarzycki - Skakuj, Gawęda, Tiutiunov oraz Badura, Kuchejda, Stanek, Ślęczka, Żur

03.05.2023 r.

U13: CKS PIAST 0:3 (0:2) KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej "Pod Wałką" zmierzyły się z KKS Spójnia Zebrzydowice. Jeśli po takich sytuacjach, które stworzyliśmy nie strzela się goli to ciężko myśleć o wygranej. Dobra gra przy budowaniu akcji, zabrakło tylko i aż skuteczności.

Skład: Mienciel - Tomiczek, Jocz, Wisełka - Zarzycki, Bal - Gawęda, Mikrut, Kavouras oraz Fita, Warzybok

U13: CKS PIAST II 3:4 (2:0) RKS CUKROWNIK CHYBIE

Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej "Pod Wałką" zagrały z Cukrownikiem Chybie. Pierwsza połowa zdominowana przez nasz zespół, natomiast w drugiej zagraliśmy słabo i rywal to wykorzystał. Dużo kosztowały nas niepotrzebne faule na naszej połowie, po których padały bramki. Niestety z każdą minutą grało się co raz gorzej, było bardzo grząsko. Cenna lekcja.

Gole: Mikrut, Zarzycki, Sikora

Skład: Hanzel - Mienciel, Jocz, Pustówka - Zarzycki, Sikora - Skakuj, Gawęda, Mikrut oraz Badura, Kuchejda, Sędzik, Stanek, Ślęczka, Tiutiunov, Żur

U11: CKS PIAST III - GKS KACZYCE
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 3

Dobra postawa w ofensywie orlika w meczu z Kaczycami, choć sporo było gry i walki o piłkę w środkowej części boiska. Cieszy mniejsza ilość straconych w tym meczu bramek.

Skład: Michał Łagowski, Tomasz Paruzel, Bernard Pala, Tymoteusz Volkmer, Ksawery Górniok, Jan Szarzec, Daniel Ptak, Matuszek Krzysztof, Rafał Golasowski, Mikołaj Sulich, Michał Kaczmarek, Jakub Huta, Maciek Koczuba, Wojciech Tomica

06.05.2023 r.

U11: APN GÓRAL ISTEBNA 3:8 (2:5) CKS PIAST

Pierwsze rewanżowe spotkanie za nami. Ofensywne widowisko. Dużo dobrych, przyspieszających zagrań w naszym wykonaniu. Były momenty, w których zbyt szybko pozbywaliśmy się piłki, jednak z przebiegu całego meczu zagraliśmy bardzo dobrze, a przede wszystkim z dużą odwagą i ryzykiem na połowie przeciwnika.

Gole: Ożga - 3, Fita, Widzykiewicz, Wakuła, Węglorz, samobój

Skład: Purszke - Łagowski, Ogierman - Fita - Parchański, Ożga, Węglorz oraz Kobiela, Kołodziej, Wakuła, Widzykiewicz, Zielke

U9: CKS PIAST - KS KUŹNIA USTROŃ

W sobotę kadra żaków starszych rozegrała mecz ligowy i sparing z Kuźnią Ustroń, które odbył się na dwóch boiskach równocześnie. Były to spotkania, które na pewno przyniosą nam bardzo dużo korzyści i doświadczenia.

Skład: Mikołaj Pachuła, Mateusz Owczarzy, Mateusz Purszke, Adam Milewski, Jakub Froncek, Igor Radzik, Ksawery Cholewa, Ryszard Kamiński, Kajetan Kania, Filip Jeleń, Maksymilian Kopik, Mateusz Szotek

Trener: Bartosz Piksa

U9: LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE - CKS PIAST
Skoczów: F1 Żak Grupa 2

Kolejny wartościowe spotkanie ligowe rozegrała drużyna żaka starszego, która zmierzyła się z Kończycami Wielkimi. Mecz obfitował w bardzo dużą ilość sytuacji oraz bramek. Zawodnicy bardzo dobrze realizowali zadania w obronie oraz w ataku.

Skład: Purszke Mateusz, Owczarzy Mateusz, Kopik Maksymilian, Tarnowski Borys, Czauderna Maksymilian, Kania Kajetan, Głazowski Wiktor, Glajc Dawid, Szotek Mateusz, Kamiński Ryszard

U7/U6: KP BESKID SKOCZÓW - CKS PIAST

W Skoczowie grupa skrzata młodszego rocznik 2017 i skrzata starszego rocznik 2016 rozegrała sparing z rówieśnikami z Beskidem Skoczów.

07.05.2023 r.

U19: GÓRAL ŻYWIEC 0:7 CKS PIAST

Mecz, w którym byliśmy drużyną lepszą, co udało się udokumentować strzeleniem kilku bramek.

Gole: Kaczmarczyk - 3, Rozenkiewicz, Parchański, Rybczyński, Chlebek

Skład: Fizek, Fornal Rafał, Fornal Łukasz, Titov, Plinta, Jakóbiec, Parchański, Nanke, Kaczmarczyk, Rybczyński, Rozenkiewicz
Rezerwowi: Kołodziej, Kurpanik, Dąbek, Banot, Chlebek, Janik, Molasy

U15: RKS CUKROWNIK CHYBIE 0:8 (0:2) CKS PIAST

Zdominowany mecz przez naszą drużynę. Druga połowa pod względem kreowania sytuacji zdecydowanie lepsza. Kilka fajnych akcji i w konsekwencji zdobytych bramek przez nasz zespół.

Gole: Czapla - 2, Kuchejda, Huta, Stępień, Chłodek, Waniński, Majka

Skład: Guzik - Lipka, Huta, Fita, Wojtas - Majka, Waniński - Kuchejda, Stępień, Chłodek - Czapla oraz Gross, Grzybek, Radzik, Sokalski, Śliwka, Śmieja, Tomica

U13: MKP BRENNA-GÓRKI 5:9 (5:2) CKS PIAST II

Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej na wyjeździe zagrały z Brenną. Szalony mecz. Ofensywne starcie obu drużyn, o czym świadczy również nietypowy wynik. Do przerwy przegrywaliśmy 5:2, natomiast w drugiej połowie z nawiązką odrabiamy straty i wygrywamy spotkanie 9:5.

Gole: Warzybok - 5, Sikora, Skakuj, Stanek, Kuchejda

Skład: Mienciel - Tomiczek, Jocz, Wisełka - Sikora, Gawęda - Skakuj, Warzybok, Kavouras oraz Hanzel, Badura, Pustówka, Ślęczka, Gabzdyl, Stanek, Kuchejda

U8: BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - CKS PIAST

Drużyna żaka młodszego rozegrała kolejny mecz towarzyski z Rekordem. Spotkanie odbywało się na dwóch boiskach jednocześnie, gdzie tempo meczu stało na wysokim poziomie. Bardzo dobra postawa chłopców na obu boiskach sprawiła, że to spotkanie zdecydowanie zaliczamy do udanych.

Skład: Krystian Przywara, Jan Górniak, Kornel Isztok, Patryk Jordan, Bruno Kłaptocz, Hubert Kłaptocz, Ignacy Pala, Nikodem Foltyn, Filip Wojciuch, Jakub Stelmach, Marcel Heczko, Oliwier Polak

Trener: Michał Gawlas

Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta Cieszyn.