12.04.2023

01-02.04.2023 r.

U13: KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 0:6 (0:3) CKS PIAST
III LIGA WOJEWÓDZKA D1 - PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej na wyjeździe zmierzyły się z KKS Spójnia Zebrzydowice. Pierwszy mecz w ramach rundy wiosennej na plus. Zawodnicy spisali się z dobrej strony i mimo niesprzyjających warunków rozgrywali z dużym spokojem piłkę. Spotkanie kończymy naszą wygraną.

Gole: Janik - 4, Zarzycki, Bal

Skład: Mienciel - Tomiczek, Jocz, Wisełka - Zarzycki, Gawęda - Rudziński, Janik, Mikrut oraz Bal, Kavouras, Warzybok

Trener: Dawid Ciok

U13: CKS PIAST II 5:2 (3:1) KP BESKID II SKOCZÓW
IV LIGA WOJEWÓDZKA D1 - PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej Pod Wałką zagrały z Beskidem II Skoczów. Zawodnicy z dużą determinacją podeszli do tego spotkania. Wykreowaliśmy sporo sytuacji i kilka z nich udało nam się zamienić na gole. Przeciwnicy nie odpuszczali do końca, przez co był to bardzo płynny mecz z ofensywnym nastawieniem obu drużyn.

Gole: Samobój - 2, Ślęczka, Sikora, Sędzik

Skład: Hanzel - Badura, Mienciel, Ślęczka - Sikora, Kavouras - Skakuj, Pustówka, Gabzdyl oraz Sędzik, Żur

U9: CKS PIAST - BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS / MIWO SPORT

Kolejny wartościowy mecz rozegrał żak starszy, który zmierzył się z dwoma drużynami Brazilian Soccer Schools Bielsko-Biała oraz MIWO Sport.

Skład: Radzik Igor, Jeleń Filip, Purszke Mateusz, Owczarzy Mateusz, Kopik Maksymilian, Tarnowski Borys, Czauderna Maksymilian, Kania Kajetan, Fijałkowski Milan, Chybiorz Fryderyk, Głazowski Wiktor, Dębczak Michał

Trenerzy: Bartosz Piksa, Karol Wąchała

U8: CKS PIAST - LKS TEMPO PUŃCÓW

Drużyna żaka młodszego rozegrała kolejny mecz towarzyski z LKS Tempo Puńców. Spotkanie bardzo wyrównane z dużą liczbą zdobytych bramek i walki o każdą piłkę.

Skład: Emil Wardyński, Jakub Wantulok, Mateusz Cziommer, Oskar Pinkas, Oskar Leks, Oliwier Polak, Szymon Witas, Jan Skakuj, Maciej Fojcik

Trener: Michał Gawlas

U7/U6: CKS PIAST - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA / KP BESKID SKOCZÓW / KS NIERODZIM

W dniu dzisiejszym grupa skrzata młodszego rocznik 2017 oraz skrzata starszego rocznik 2016 rozegrały mecze towarzyskie z drużynami ze Skoczowa, Bielska oraz Nierodzimia.

Trenerzy: Marcin Misztal, Bartosz Piksa

03.04.2023 r.

U11: CKS PIAST 9:6 APN GÓRAL ISTEBNA
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 1

Gole: Węglorz - 2, Parchański - 2, Ożga - 2, Ogierman, Zielke, samobój

Za nami pierwsze spotkanie w lidze orlika, która ma wyłonić dwie najlepsze drużyny, które zagrają o 1 lub 2 ligę młodzika młodszego. Bardzo szybki i dynamiczny mecz. Mnóstwo walki i wykonanej pracy na boisku. Było to dobre widowisko. Jedyny mankament to trochę za łatwo stracone bramki, ale wszyscy dzisiaj oddali serducho na boisku. Byliśmy prawdziwą drużyną na boisku. Zdobywamy więcej bramek od przeciwnika i wygrywamy na inaugurację ligi.

Skład: Kołodziej - Łagowski, Ogierman - Fita - Parchański, Ożga, Węglorz oraz Kobiela, Purszke, Wakuła, Widzykiewicz, Zielke

06.04.2023 r.

U19: CKS PIAST 1:1 (0:0) MKS ISKRA PSZCZYNA
II LIGA WOJEWÓDZKA A1 GRUPA POŁUDNIOWA

Jeden z naszych najsłabszych meczów od bardzo dawna. Szczególnie w pierwszej połowie mieliśmy problemy z podstawowymi technicznymi elementami, często nasze reakcje były spóźnione i podejmowaliśmy dużo błędnych decyzji. Mimo gorszego dnia, w drugiej połowie stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji, szkoda, że tylko jedną zamieniliśmy na bramkę.

Gol: samobój

Skład: Fizek - Dąbek, Plinta, Kurpanik, Molasy, Jakóbiec, Broda, Parchański, Kaczmarczyk, Górniak, Rozenkiewicz
Rezerwowi: Banot, Janik, Nanke, Rybczyński

Trener: Daniel Flejszman

08.04.2023 r.

U13: CKS PIAST 3:3 (2:2) UKS CIESZYN

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej "Pod Wałką" zmierzyły się z UKS Cieszyn. Pod względem gry dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Stworzyliśmy sporo dogodnych sytuacji, jednak zawiodła nas skuteczność. Na pewno należą się brawa dla drużyny za dużą determinację bo przegrywając 0:2 potrafiliśmy wyrównać stan gry i wyjść na prowadzenie. Cieszy dobry styl z jakim się zaprezentowaliśmy, potrafiliśmy w wielu fragmentach dominować na boisku. Ostatecznie czujemy jednak trochę niedosytu.

Gole: Warzybok, Bal, Janik

Skład: Mienciel - Tomiczek, Jocz, Wisełka - Zarzycki, Gawęda - Rudziński, Janik, Kavouras oraz Bal, Fita, Warzybok

U13: KS SPÓJNIA 2020 4:3 (3:1) CKS PIAST II

Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej na wyjeździe zagrały z KS Spójnia 2020. Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, co bezwględnie wykorzystał przeciwnik. W drugiej połowie weszliśmy na odpowiedni poziom, mimo to przegrywamy mecz jedną bramką.

Gole: Warzybok - 2, Sędzik

Skład: Pustówka - Badura, Mienciel, Ślęczka - Sikora, Tiutiunov - Skakuj, Gabzdyl, Warzybok oraz Sędzik

11.04.2023 r.

U11: KS KUŹNIA USTROŃ 0:2 (0:0) CKS PIAST

Bardzo wyrównany mecz. Świadczy o tym również wynik. Spotkanie dosyć zamknięte, jednak obie drużyny dążyły do strzelenia goli. Przeciwnicy bardzo zmotywowani nie odpuszczali żadnej sytuacji i stworzyli dla nas dzisiaj bardzo trudne zadanie. Brakowało u nas lepszych decyzji w obrębie pola karnego i przede wszystkim szybszych uderzeń na bramkę przeciwnika. Mimo to strzelamy dwa gole nie tracąc ani jednego.

Gole: Łagowski, Ogierman

Skład: Purszke - Łagowski, Ogierman - Fita - Parchański, Węglorz, Kobiela oraz Kołodziej, Nowak, Widzykiewicz, Zielke

U13: KP BESKID SKOCZÓW 2:0 (1:0) CKS PIAST

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej na wyjeździe zmierzyły się z Beskidem Skoczów. Kolejne bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, jednak zabrakło po raz kolejny skuteczności. Pierwsza połowa wyrównana. W drugiej połowie w pełni zdominowaliśmy rywala oddając blisko 20 uderzeń, niestety żaden strzał nie udało nam się zamienić na bramkę. Chłopcy mogą być zadowoleni ze swojej gry, wynikowo niestety nie po naszej myśli.

Skład: Mienciel - Tomiczek, Jocz, Wisełka - Zarzycki, Gawęda - Warzybok, Janik, Rudziński oraz Kavouras, Mikrut