Przegrali po dobrym meczu
16.05.2023
Boiska piłkarskie "Pod Wałką"

13 maja 2023 roku seniorzy CKS PIAST podejmowali GKS Radziechowy-Wieprz w ramach 23 kolejki klasy okręgowej "Żywiec-Skoczów". Mecz rozpoczął się najlepiej jak mógł dla gospodarzy, po składnej akcji w 6 minucie gola zdobył Tomasz Szyper. Jednak to goście schodzili na przerwę z korzystnym wynikiem. Po golach w 25 i 45 minucie prowadzili 1:2. Po przerwie mecz nadal był bardzo wyrównany, ale to rywale strzelili trzeciego gola. Minutę później odpowiedzieli piłkarze z Cieszyna, a konkretnie Michał Greń i było 2:3. Ostatnie słowo należało do gości, którzy ustalili wynik spotkania w 78 minucie na 4:2. Mimo przegranego meczu nasi pilkarze mogli schodzić do szatni z podniesionymi głowami, ponieważ zagrali bardzo dobre zawody z wiceliderem rozgrywek.

CKS PIAST nadal zajmuje 5 pozycję w lidze z dorobkiem 32 punktów. 20 maja nasi piłkarze udadzą się do Puńcowa na mecz z tamtejszym Tempem. Początek o godz. 16:00.