Remis jak przegrana
12.06.2023
Boiska piłkarskie "Pod Wałką"

10 czerwca 2023 roku w ramach 29 kolejki klasy okręgowej "Skoczów-Żywiec" seniorzy CKS PIAST podejmowali na boiskach piłkarskich "Pod Wałką" zespół LKS Smrek Ślemień. Mecz zaczął się fenomenalnie dla gospodarzy, w 12 minucie bramkę na 1:0 zdobył Jakub Jeleń. Koniec pierwszej i początek drugiej połowy to znowu świetny okres gry naszych zawodników, czego efektem były dwa gole zdobyte przez Ireneusza Jelenia.

Po grze i wyniku można było się spodziewać kolejnych goli dla Cieszynian, ale niestety to goście doszli do głosu i zdobyli kolejne trzy bramki doprowadzając do remisu. Cieszyniacy mają czego żałować...

Do rozegrania została jeszcze ostatnia kolejka, 17 czerwca CKS PIAST na wyjeździe zagra z LKS Sołą Rajcza. Pewne jest to, że nasz zespół zajmie piąte albo sżóste miejsce na koniec sezonu.