Słaby początek sezonu
14.08.2023
Ślemień

13 sierpnia 2023 roku seniorska drużyna CKS PIAST zainagurowała sezon 2023/2024 w Klasie Okręgowej "Skoczów-Żywiec". Cieszyńska ekipa wybrała się do Ślemienia na mecz z temtejszym LKS-em. Już w 21 minucie spotkania goście objęli prowadzenie po golu Maksymiliana Brody, ale niestety później do głosy właściwie dochodzili juz tylko gospodarze, którzy w 37, 40, 65 oraz 85 minucie trafiali do bramki strzeżonej przez Romana Nalepę. Rozmiary porażki zmniejszył w 88 minucie Mateusz Byrczek. Inauguracja nie była zbyt udana dla piłkarzy CKS PIAST i pozostaje liczyć, że w kolejnych spotkaniach będzie widoczny postęp. A okazja żeby sprawdzić czy piłkarze wyciągnęli wnioski z porażki w Ślemieniu, będzie juz w najbliższy wtorek 15 sierpnia 2023 roku o godz. 17:00. Do Cieszyna zawita ekipa WSS Wisła w ramach 2 kolejki Klasy Okręgowej. Zapraszamy kibiców na trybuny boiska przy ul. Bolko Kantora 10 w Cieszynie!