Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

aktualności

Umowa partnerska
05.08.2019
Główne zdjęcie aktualności

Drodzy Rodzice, Zawodnicy, Kibice !!!
Niezmierni miło nam poinformować, że zawarliśmy umowę partnerską z cieszyńskim klubem UKS Cieszyn.
Na mocy porozumienia Uczniowski Klub Sportowy będzie szkolił młodzież w wieku od czwartego do czternastego roku życia. Następnie do wieku seniora zawodnicy będą mieli możliwość rozwoju w grupach młodzieżowych i seniorskich TS 1909 PIAST Cieszyn. Zapewni to płynne przechodzenie poszczególnych etapów rozwoju, pod okiem najlepszych specjalistów.
Dzięki połączeniu wspólnych doświadczeń i metod treningowych zapewnimy młodzieży najlepszy system szkolenia, pod okiem najlepszych trenerów, przy dostępności najnowocześniejszego sprzętu.
Od najmłodszych lat dzieci będą rozwijały umiejętności ruchowe i techniczne, uczestniczyły w rozgrywkach ligowych, turniejach krajowych i zagranicznych, półkoloniach i obozach sportowych.
Współuczestnictwo w zajęciach partnera, współpraca trenerów, zawodników, pełna koordynacja grup młodzieżowych i seniorskich oraz zawarta niedawno umowa o współpracy z obecnym mistrzem Polski Piastem Gliwice pozwoli na podniesienie skuteczności metod szkoleniowych, oraz możliwość rozwoju kariery na najwyższym szczeblu.
Już dzisiaj serdecznie zapraszamy najmłodszych miłośników piłki nożnej do zajęć Uczniowskiego Klubu Sportowego Cieszyn.

Tekst i fot: TS 1909 Piast Cieszyn

Udostępnij:
menu