Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

aktualności

Wyniki CKS Piast
15.04.2019
Miejsce wydarzenia:
Cieszyn
Główne zdjęcie aktualności

Podsumowanie weekendu 13-14 kwietnia. Swój drugi ligowy mecz rozegrał junior młodszy, natomiast trampkarz oraz oba zespoły młodzika rozgrywały swoje pierwsze mecze ligowe na wiosnę. Bilans naszych drużyn w ten weekend to 3 zwycięstwa, w tym jedno derbowe z UKS Cieszyn oraz jeden remis.

Sobota - 13.04.2019 r.

ŻYWIEC: III LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY

CKS Piast 5:0 (0:0) LKS Soła Rajcza

Gole: Niemczyk - 2, Kojma - 2, Greń jedna

CKS Piast: Filipiak (46' Rzymanek) - Lipka, Kawulok, Złotocha, Kochan, Koprek, Wałga (75' Jeleń), Kubicius (46' Pierzgalski), Niemczyk, Greń (75' Szurman), Kojma

Pomeczowa opinia trenera - Arkadiusz Wrzesiński: - Od pierwszej minuty narzuciliśmy swój styl gry. Przeciwnik został zepchnięty do obrony a my konsekwentnie i agresywnie graliśmy cała drużyna w ataku, martwiły tylko nie wykorzystane sytuacje w pierwszej połowie oraz rzut karny. Pierwsza bramkę strzelamy dopiero w 60 minucie i od tego momentu wszystko już układało się po naszej myśli co zaowocowało końcowym wynikiem 5- 0. Dzisiaj bardzo nas cieszy ta wygrana ale wiemy nad czym musimy jeszcze pracować. Wielkie brawa dla zawodników za walkę do ostatniej minuty meczu.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

CKS Piast 17:0 (8:0) UKS Cieszyn

Gole: Górniak - 4, Worsztynowicz - 4, Szarzec - 3, Mokry - 2, Pasztor, Szymanek, Jabłoński po jednej

CKS Piast: Mendroch - Broda, Rafał Fornal, Kajstura, Pasztor, Szarzec, Szewczyk, Mokry, Szymanek, Górniak, Łukasz Fornal

Ławka: Fizek, Worsztynowicz, Jabłoński, Rybczyński, Wysocki

Pomeczowa opinia trenera - Artur Nowak: - Spotkanie pod zdecydowane dyktando Naszego zespołu, gratuluję zaangażowania do ostatnich minut bo przy tak wysokim wyniku zawsze gdzieś szwankuje koncentracja, kilku Naszych zawodników zagrało na nowych dla siebie pozycjach ale wywiązali się bardzo dobrze z założonych celów. Jeszcze raz gratuluję chłopakom zwycięstwa.

Niedziela- 14.04.2019 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast 3:1 (0:0) APN Góral Istebna

Gole: Rozenkiewicz - 3

CKS Piast: Sekuła - Klimosz, Bochenek, Ogierman, Habarta, Plinta, Klepacz, Rozenkiewicz, Favara oraz Kim, Czudek, Parchański

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Flejszman: - W dniu dzisiejszym nie rozegraliśmy wielkiego meczu. Od początku w grze było dużo niedokładności oraz błędnych decyzji podejmowanych przez moich zawodników. Cieszy, że mimo tego, iż nie zagraliśmy idealnie, chłopcy pokazali charakter i wygrali ten mecz walką i zaangażowaniem. Jestem również zadowolony z tego, że pomimo gorszego dnia stwarzaliśmy okazję, kilkukrotnie odbijając obramowanie bramki drużyny z Istebnej.

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast 0:0 (0:0) UKKS Istebna

CKS Piast: Guzik - Jaźwa, Nowak, Tyrna, Jakub Klimosz, Piszczek, Chlebek, Scherle, Janik oraz Prochafka, Wichert, Grzybek

Pomeczowa opinia trenera - Bartek Hanus: - Pierwsza połowa meczu to konsekwentna praca drużyny, która w miarę możliwości budowała ofensywne akcje, w drugiej części wskutek słabszej pracy bez piłki z upływem czasu rywalki przejęły inicjatywę. Remis wydaje mi się być sprawiedliwym wynikiem.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.

TABELE ROZGRYWEK

Tekst i fot. CKS Piast

Udostępnij:
menu