Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

aktualności

Weekendowe sparingi CKS-u Piast
03.02.2021
Główne zdjęcie aktualności

GRUPA JUNIOR

W dniu 29.01.2021 r. drużyna Juniora rozegrała w Zabrzu mecz kontrolny z tamtejszym Gwarkiem. Ze względu na obfite opady śniegu, warunki do gry były bardzo ciężkie, w wielu akcjach główną rolę często odgrywał przypadek. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla gospodarzy. Mimo porażki, nasz zespół pokazał się z niezłej strony na tle mocnego rywala.

Skład: Fizek, Szurman, Pierzgalski, Kajstura, Kawulok, Wałga, Koprek, Niemczyk, Greń, Kojma, Jeleń, Broda, Rybczyński, Fornal Łukasz, Fornal Rafał, Wojciechowski, Waniński, Górniak, Kubicius
Bramki: Jeleń x2

Trener: Flejszman Daniel


GRUPA TRAMPKARZ

W dniu 30.01.2021 r. drużyna trampkarza w zimowej aurze rozegrała na wyjeździe sparing z MKS Żory. Zawodnicy konsekwentnie realizowali zadania na to spotkanie, starając się wdrożyć aspekty taktyczne, nad którymi pracowaliśmy w ostatnim czasie na treningach. Mecz zakończył się wynikiem 7:1 dla naszej drużyny.

Skład: Kobiela - Ogierman, Plinta, Bochenek, Janik - Byrski, Jackson - Klepacz, Parchański, Czudek - Rozenkiewicz oraz Chlebek, Kołodziej, Nowak, Piszczek
Strzelcy goli: Rozenkiewicz - 3, Klepacz, Parchański, Kołodziej, Piszczek po jednej

Trener: Ciok Dawid

 

GRUPA ŻAK MŁODSZY

Również w sobotę tj. 30.01.2021 r. grupa żaka młodszego miała okazję zagrać półtoragodzinny sparing z FP Jasienica. W meczu nie zabrakło zaangażowania w obu drużynach oraz przede wszystkim goli, których zdobyliśmy naprawdę sporo. Dziękujemy za przyjazd drużynie z Jasienicy i rozegranie sparingu w duchu fair play.

Skład: Brudny, Socha, Szajter, Szarzec, Stekla, Kubicius, Worek, Przybył, Duda, Osiński, Wolny, Paruzel, Górniok
Trenerzy: Pieczonka Maciej i Gawlas Michał

 

GRUPA ORLIK MŁODSZY I MŁODZIK

Bardzo wartościowe sparingi rozegrały w dniu 30.01.2021 r. także nasze drużyny rocznika 2011 oraz 2008/2009. W hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Cieszynie Orlik młodszy podejmował MKP Brenną, a grupa Młodzika grała z LKS-em Pogórze. Dziękujemy rywalom za przyjazd i możliwość rozegrania bardzo wymagających meczów kontrolnych.

ORLIK MŁODSZY:
Skład: Antonina Żur, Patryk Zarzycki, Ksawery Warzybok, Daniel Jocz, Nikodem Gabzdyl, Bartosz Hanzel, Alex Kavouras, Milan Cytarzyński, Marek Wójcik, Jakub Sikora, Damian Sobel, Marcel Morys
Trener: Piwko Tomasz

MŁODZIK
Skład: Kępińska, Waniński, Wałach, Majka, Staniek, Isztok, Kwiryński, Walica, Śliwka, Kubaczka, Woźniak, Kantor, Kania
Trener: Piwko Tomasz

 

Tekst i fot. CKS PIAST

Udostępnij:
menu