Wrócili z tarczą
04.09.2023
Goleszów

5 kolejka Klasy Okręgowej "Skoczów-Żywiec" zestawiła w parze z seniorami CKS PIAST ekipę z Goleszowa. Wyjazdowy mecz cieszyńskiej drużyny obfitował w bramki, ale jeszcze bardziej w kartki pokazywane przez arbitra tego spotkania. Do przerwy to goście mogli być w lepszych humorach po trafieniu z 33 minuty meczu.

Po przerwie do głosu doszli podopieczni trenera Sornata, którzy podrażnieni zaaplikowali gospodarzom tego starcia trzy bramki. Jednego gola zdobył Maksymilian Broda, dwie dołożył kapitan naszej drużyny Ireneusz Jeleń. Wygrana 3:1 pozwoliła naszemu zespołowi na awans w tabeli Klasy Okręgowej na 5 lokatę.

AKTUALNA TABELA

W sobotę 9 września o godz. 16:00 nasza drużyna podejmować będzie zespół z Istebnej. Serdecznie zapraszamy na trybuny boisk piłkarskich "PodWałką" w Cieszynie do głośnego dopingowania naszej druzynie!