Wskoczyli na podium
06.11.2023
Cieszyn, Żywiec

Najpierw 28 października 2023 roku do Cieszyna zawitała przedostatnia drużyna Klasy Okręgowej - LKS Soła Rajcza. Cieszyniacy nie mieli litości dla przyjezdnych, strzelając im aż 6 bramek. Do przerwy było 2:0, ale po przerwie nastąpił dalszy ciąg kanonady strzeleckiej naszych piłkarzy. Bramki zdobyli: dwie - Grzegorz Niemczyk, po jednej - Jakub Węglorz, Jakub Jeleń, Michał Greń, Maciej Kaczmarczyk.

Następnie 4 listopada nasza ekipa udała sie do Żywca na mecz 14 kolejki Klasy Okręgowej z TS STAL Śrubiarnia Żywiec. Już po 6 minutach gry po golach Ireneusza Jelenia i Jakub Węglorza było 2:0 dla CKS-u. W 23 minucie Maciej Kaczmarczyk zdobył trzeciego gola. Gospodarze zdołali odpowiedzieć zaledwie jednym trafieniem i kolejna wygrana stała się faktem! Dzięki temu nasz zespół obecnie plasuje się na trzecim miejscu Klasy Okręgowej "Skoczów-Żywiec".

CKS PIAST - LKS Soła Rajcza 6:0

TS STAL Śrubiarnia Żywiec - CKS PIAST 1:3