Wyjazdowa wygrana
24.10.2023
Pietrzykowice

21 października 2023 roku seniorzy CKS PIAST w ramach 12 kolejki Klasy Okręgowej "Skoczów-Żywiec", udali się do Pietrzykowic na mecz z tamtejszymi Borami. Od początku spotkania cieszyńscy zawodnicy kontrolowali przebieg meczu, czego potwierdzeniem były trzy strzelone bramki do przerwy: Maciej Kaczmarczyk, Ireneusz Jeleń i Jakub Jeleń. Po przerwie nastąpiło lekkie rozprężenie w naszych szeregach, co goście wykorzystali i w 3 minuty zdobyli dwie bramki. Na szczęście sama końcówka meczu znowu należała do naszych zawodników, a konkretnie do Jakub Jelenia i Rafała fornala, którzy zdobyli po bramce. Zwycięstwo 5:2 nad Pietrzykowicami było już ósmym w tym sezonie, co w dalszym ciągu pozwala na utrzymanie kontaktu z z pierwszą trójką w tabeli ligowej.

Kolejny mecz CKS PIAST rozegra 28 października 2023 roku na boiskach piłkarskich "Pod Wałką". O godz. 15:00 podejmować będzie LKS Sołę Rajcza. Zapraszamy już teraz na trybuny!