Cieszyński portal sportowy - pilka-nozna

Podsumowanie gier CKS Piasta Cieszyn 24-27 maja 2019
27.05.2019
Cieszyn

Podsumowanie piątkowych rozgrywek żaka CKS PIAST, które odbyły się przy słonecznej aurze. Tym razem nasz zespół zmierzył się z Zebrzydowicami i to podwójnie, ponieważ zostały rozegrane dwa mecze.

Piątek - 24.05.2019 r.

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2

KKS Zebrzydowice 10:2 CKS Piast

KKS Zebrzydowice II 9:6 CKS Piast II

CKS Piast: Cudo, Bal, Ślęczka, Zaleski, Gałuszka, Pijanowski, Wisła, Sikora, Wisełka, Janik, Kruszona, Małyjurek, Mienciel, Kopeć, Gawęda, Fryda, Rudziński

Pomeczowa opinia trenera - Maciek Pieczonka: - Kolejny raz szansę pokazania swoich umiejętności mieli wszyscy zawodnicy, ponieważ zagraliśmy dwa mecze z silnym przeciwnikiem. Cieszy postawa chłopaków, chęć zwycięstwa i zaangażowanie. Widać było, że każdy dał z siebie wszystko, lecz to przeciwnik okazał się lepszy w oby meczach.

Podsumowanie weekendu 25-26 maja. Grał trampkarz oraz dwie drużyny młodzika. Trampkarze mierzyli się z Kuźnią Ustroń, pierwsza drużyna młodzika z Goleszowem, a druga z dwójką Beskidu Skoczów.

Sobota - 25.05.2019 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

CKS Piast 5:1 (2:1) Kuźnia Ustroń

Gole: Szarzec - 2, Kojma, Górniak, Worsztynowicz po jednej

CKS Piast: Mendroch - Szewczyk, Kajstura, Pasztor, Fornal Rafał, Rybczyński, Worsztynowicz, Szymanek, Górniak, Szarzec, Kojma

Ławka: Fizek, Fornal Łukasz, Broda, Wysocki

Pomeczowa opinia trenera - Artur Nowak: - Gratuluję drużynie zwycięstwa, dzisiaj przeciwnik postawił nam troszeczkę wyżej poprzeczkę w pierwszej połowie, ale w drugiej to już My dominowaliśmy na boisku. Szkoda dużo niewykorzystanych sytuacji, ale konsekwentnie dążymy do upragnionego celu jakim jest zdobycie Mistrzostwa 3 ligi.

Niedziela - 26.05.2019 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

LKS Goleszów 2:1 (2:1) CKS Piast

CKS Piast:Guzik - Plinta, Bochenek, Klimosz, Dąbek, Janik, Klepacz, Rozenkiewicz, Habarta oraz Favara, Parchański, Czudek

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Flejszman: - Piłka bywa okrutna. Nie zawsze wygrywa drużyna lepsza. W dniu dzisiejszym zabrakło nam przede wszystkim szczęścia, ale też koncentracji, ponieważ nie możemy tracić bramek w tak kuriozalny sposób. Jednak pomimo straty dwóch goli, mając taką przewagę w grze należy mecze wygrywać.

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast II 2:4 (0:2) Beskid Skoczów II

Gole: Grzybek, Kołodziej po jednej

CKS Piast: Nowak, Jacko, Jaźwa, Ogierman, Klimosz, Piszczek, KIm, Chlebek, Jackson, Grzybek, Jadwiński, Kołodziej

Pomeczowa opinia trenera - Bartek Hanus: - Mecz przez zdecydowaną większość czasu zdominowany przez naszą drużynę, w którym stworzyła sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, ale których skutecznie nie zakończyła. Rywal za to karcił nas przy każdej nadarzającej się okazji. Spotkanie zakończone z wielkim niedosytem.

Podsumowanie poniedziałkowych zmagań orlików. Pierwsza ekipa rozegrała mecz na wyjeździe z Goleszowem, a druga Pod Wałką z Strumieniem. Mecz z Goleszowem zakończył się bardzo wysoką wygraną naszego zespołu, natomiast druga ekipa po walce przegrała z kolegami z Strumienia. Towarzysko swój mecz rozegrał także rocznik 2011 w Dębowcu.

Poniedziałek - 27.05.2019 r.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 1

LKS Goleszów 0:24 (0:10) CKS Piast

CKS Piast: Guzik - Lipka, Huta, Żbel, Nowak, Habarta, Janik oraz Siasta, Kuchejda, Moskała

Pomeczowa opinia trenera - Dawid Ciok: - Mecz od pierwszego gwizdka pod dyktando naszej drużyny. Cieszy zaangażowanie oraz walka na boisku, niezależnie od wyniku meczu cały czas konsekwentnie zespół po stracie piłki walczył o jak najszybsze jej odzyskanie. Po raz kolejny zaprezentowaliśmy kilka przebojowych akcji bez przyjęcia i wiele bramek strzelonych do tzw. "pustaka". Brawa dla naszych zawodników oraz dla Goleszowa za sportową rywalizację do samego końca.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3

CKS Piast II 5:11 (0:7) LKS Wisła Strumień

CKS Piast: Kępińska, Gieglis, Żwak, Błażej Staniek, Krwawnik, Majka, Radzik, Wałach, Węglarzy, Fita, Waniński, Wojtas

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Piksa: - Pierwsza połowa zdecydowanie nie była po naszej myśli. Zespół ze Strumienia prowadził aż 7-0. Porażka do przerwy mogła być jeszcze większa, ale parę interwencji Zośki było klasy światowej. Po przerwie udało się w końcu zdobyć gola po trafieniu Kacpra co na pewno odblokowało nasz zespół. Kolejne trafienia dołożyli Jakub, Adam, ponownie Kacper i Bartosz. Szkoda że dopiero po przerwie nasze poczynania zarówno w defensywie jak i ofensywie przełożyły się na korzystniejszy wynik.

GRUPA 2011

LKS Strażak Dębowiec - CKS Piast

Pomeczowa opinia trenera - Dziś kolejny mecz rocznika 2011 z zespołem Strażaka Dębowiec. Dziękujemy naszej drużynie za świetną postawę i dużą ilość pięknych goli. Życzymy dalszych postępów wszystkim biorącym udział w tych meczach.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.